بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
2019-11-13

اطلاعات ضروری اندونزی(بالی)

بالی در کشور اندونزی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان می باشد. سواحل زیبای نوسادوا در بالی در رده بندی جهانی، رتبه پنجمین ساحل زیبای جهان را کسب نموده است. اکثر پروازها از طریق جاکارتا به این جزیره انجام می گردد.

بالی دارای آب و هوایی گرمسیری و آفتاب درخشان در طول سال و بارانهای موسمی می باشد. فصل بارندگی از نوامبر تا ماه مارس است. واحد پول در بالی روپیه است. در اکثر مراکز خرید می توانید از دلار استفاده نمایید و نیازی به تبدیل آن به روپیه ندارید.

اینترنت معمولا  در همه جای جزیره بالی رایگان است. این جزیره که مساحتی بالغ بر ۵۶۲۰ کیلومتر مربع را پوشش داده است، از لحاظ آتش فشانی فعال بوده و خاک آن برای کشاورزی بسیار حاصلخیز است. بالی زیبا ترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که در جنوب خط استوا بین جاوه در غرب و لومبوک در شرق قرار گرفته است.

این جزیره جمعیتی بیش از سه میلیون نفر داشته که قریب به اتفاق ساکنان آن اهل اندونزی هستند اما در سالهای اخیر به دلیل رشد فراوان صنعت توریست بسیاری از استرالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت نموده و در بالی کار و زندگی می کنند.

این جزیره دارای مناطق مختلفی است که از معروف ترین نقاط آن کوتا بالی و اوبود را می توان نام برد. مزارع پلکانی برنج بالی نیز خود شهرت جهانی داشته و از جاذبه های گردشگری این منطقه به شمار می رود. جزیره اندونزیایی بالی دارای گنجینه‌های بسیاری از جمله طبیعت زیبا، پوشش گیاهی متنوع و دنیای منحصر به‌ فرد زیر آب، شالیزارهای پلکانی برنج، رودها و آبشارها است.

گردآوری: سورتمه

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

  • جستجوی پیشرفته

  • بازیابی رمز عبور