بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
2019-11-13

جاذبه های توریستی کیش

جاذبه‌های تاریخی

از جاذبه‌های تاریخی کیش می‌توان حریره، پایاب و کاریز را نام برد.

کشتی یونانی کیش

جاذبه‌های گردشگری

از جاذبه های گردشگری کیش می توان به پارک‌های ساحلی و تفریحی مانند پارک هنر، سواحل ماسه‌ای-مرجانی، اسکله تفریحی، جاده کرانه، پیست دوچرخه سواری، شهر زیر زمینی کاریز، شهر باستانی حریره، کشتی یونانی، روستای باغو، درخت لور، گذر هنرمندان، نخلستان باغ بهشت، پارک دلفین، بوستان آهوان، باغ وحش، باغ پرندگان کیش، کلبه هور، پایاب کیش، مجموعه آکواریوم، آب انبار مجموعه ورزشی المپیک با انواع زمین های ورزشی فوتبال، تنیس، استخر، والیبال، بسکتبال، شطرنج، اسکواش، بیلیارد، بولینگ مریم و دهها مکان دیدنی دیگر اشاره کرد. پلاژهای بانوان و آقایان، سوارکاری، پیست دوچرخه‌سواری، کارتینگ، باگی، غواصی، جت‌اسکی، فلای بورد، پاراسل و اسکی روی آب نیز از دیگر امکانات گردشگری جزیره کیش است.

کیش پارک‌های سرسبز و زیبایی دارد که می‌توان به پارک شهر و پارک مینا و باغ راه و … اشاره کرد. جزیره زیبای کیش به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غرب آسیا از سوی سازمان گردشگری اعلام شده‌ است.

همچنین موقعیت منطقه آزاد اقتصادی این جزیره باعث شده تا مراکز خرید کیش به یکی از جاذبه‌های گردشگری جزیره تبدیل شود. از دیگر مزایای جزیره کیش می‌توان به نبود هرگونه چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی در خیابانها و جاده‌های کیش و همچنین وجود بزرگترین پرچم ایران در این جزیره اشاره کرد.

ساحل کیش یکی از فضاهایی است که می توان در آن انواع تفریحات هیجان انگیز را تجربه کرد. کیش دارای یکی از وسیع ترین ساحل هاست. مسافران می توانند با آرامش و دور از دغدغه های شهر در این سواحل به استراحت بپردازند.

گردآوری: سورتمه

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

  • جستجوی پیشرفته

  • بازیابی رمز عبور