بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما

درباره ما

2015-08-19 توسط سورتمه

سورتمه شما عزیزان را برای دستیابی به بهترین و مقرون به صرفه تربن تورها یاری می نماید.

سایت سورتمه در سال ۱۳۹۶ با هدف خدمات رسانی به هموطنان عزیز برای دستیابی سریع و هدفمند به تورهای تخفیف دار و اقساطی در سراسر کشور آغاز به کار کرد.

سیاست اصلی سایت سورتمه، ارائه انواع تورهای مسافرتی با تخفیف های عالی و شرایط اقساط بی نظیر با عنوان تورهای تخفیف و اقساط طلایی می باشد.

تا کاربران محترم بتوانند بر اساس توان مالی و شرایط پرداختی که دارند، از آژانس مربوطه تور مورد نظر را خریداری نمایند.

سورتمه دارای انواع تورهای داخلی، خارجی، تورهای ترکیبی، تورهای یک یا چند روزه ی طبیعت گردی، لحظه آخری، تورهای عادی، ویژه، تورهای تخفیفدار و انواع تور های اقساطی می باشد.

مدیریت سایت سورتمه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و فقط از آژانسهایی که دارای مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستند، ثبت نام می نماید.

لازم به ذکر است که سورتمه فقط و فقط به عنوان معرف فعالیت داشته و با در اختیار قرار دادن پنل اختصاصی به آژانسهای معتبر، بعد از بررسی صحت مجوزشان، انواع تورهای ذکر شده را به طور مستقیم در سایت منتشر می نماید.

gheshm

بدیهی است به هیچ عنوان تراکنش و خریدی در سایت صورت نمی گیرد.

و کاربران محترم سورتمه در صورت تمایل به خرید تور انتخابی خود باید به اطلاعات آژانس مسافرتی مورد نظرمراجعه نموده و از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم را برای تهیه و عقد قرارداد به عمل آورند.

سایت سورتمه داراری خدمات ویژه ی زیر میباشد که امید است موجب خوشنودی ورضایتمندی کاربران محترم واقع شود.

  1. معرفی آژانسهای مسافرتی ای که تورهای تخفیف دار و اقساطی ارایه میدهند، به تفکیک هر شهر و هر منطقه
  2. امکان نظر دهی در مورد تورها و آژانسهای مسافرتی و تالارهای گفتکو برای شما عزیزان که بتوانید از تجارب و نظرات دیگران بهره مند شوید
  3. مجله ی گردشگری برای معرفی مکانهای توریستی در سراسر دنیا
  4. اخبار مهم و به روز برای اطلاع از تحولات صنعت گردشگری و نحوه ی اخذ ویزا
  5. معرفی مقاصد گردشگری: شما عزیزان می توانید با مراجعه به هر پکیج انتخابی ( مثل پکیج دبی، تایلند، کیش، و….) تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در ۴ بخشی که برای شما در نظر گرفتیم، بدست آورید که شامل:
  • معرفی هتلها : میتوانید انواع هتل های مقصد را با هم مقایسه کنید
  • اطلاعات ضروری: نوع آب وهوا،واحد پول،زبان رایج،وسایل حمل و نقل و …
  • جاذبه های توریستی: معرفی بهترین مکانهای دیدنی و پیشنهادی
  • مراکز خرید و رستورانها: معرفی بهترین خوراکیها و رستورانهای پیشنهادی و همچنین بهترین مراکز خرید و مقرون به صرفه

سایت سورتمه تماما پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران عزیزمان است و فعالیت خود را در دو سایت ساماندهیwww.samandehi.ir و سایت نماد اعتماد الکترونیکی www.enamad.ir

ثبت کرده است

سایت سورتمه اکیدا ذکر می نماید که هیچ گونه خرید و تراکنشی در سایت ندارد و فقط به عنوان معرف آژانس های معتبر و دارای مجوز فعالیت دارد، لذا از کاربران محترم خواهشمند است برای خرید تور مورد نظر، به اطلاعات آژانس مسافرتی مربوطه مراجعه فرمایند